Beste jeugdspelers en ouders,

Helaas blijken er tijdens de eerder gepresenteerde voorlopige indeling enkele incorrecte aannames gemaakt te zijn door de TC, waardoor we de indeling bij MO17 en MO15 op enkele plekken hebben moeten herzien. Dit waren geen eenvoudige beslissingen, maar helaas wel onvermijdelijk.

De indeling bij O9 leeftijd is nog niet gemaakt en zal plaats vinden in de laatste week van augustus, dit i.v.m. nieuwe leden welke zich eventueel nog aanmelden.

We zullen komend seizoen met de volgend teams uitkomen in competitieverband;

JO19-1, JO17-1, JO17-2, JO15-1, JO15-2, JO13-1, JO13-2, JO11-1 (7-tal), JO11-2 (7-tal), JO9-1 (6-tal) en JO9-2 (6-tal)

MO17-1, MO15-1 en MO13-1 (7-tal)

De indeling v.w.b. leiders en trainers zal de komende weken ingevuld gaan worden evenals de trainingsavonden. Doel is om dit alles voor eind Juni gereed te hebben.

De indeling ziet er als volg uit;

Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal   Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal
Rick Dijk, van P.G. O19-1 1   Noel Wibbeke, N. O17-1 1
Julian Bruggen, van J.A.H. O19-1 2   Rick Nouwen, R. O17-1 2
Raimond Burg, van de R.F.S.C. O19-1 3   Mitchel Arkel, van W.M. O17-1 3
Jeroen Beelen, J. O19-1 4   Niels Nieuwenbroek, N.J.M. O17-1 4
Sven Heesewijk, S O19-1 5   Rick Bertels, G.P.M. O17-1 5
Leon Wibbeke, L. O19-1 6   Joeri Hol, J.G. O17-1 6
Tyme Bremen, van T. O19-1 7   Jeroen Spronk, H.G. O17-1 7
Bart Lith, van A.C. O19-1 8   Colin Broek, van den C. O17-1 8
Jens Kroeze, J.E. O19-1 9   Ruben Cornelissen, R.G.J. O17-1 9
Rens Repko, R. O19-1 10   Nick Burg, van der N. O17-1 10
Jorn Broek, van den J. O19-1 11   Sven Goei, de S. O17-1 11
Koen Vissenberg, K. O19-1 12   Nick Boskaljon, N.P.D. O17-1 12
Bo Bremen, van B.A.T. O19-1 13   Xem Dijk, van X. O17-1 13
Ferdy Werken, van de F. O19-1 14          
Lars Nouwen, L. O19-1 15          
                 
                 
Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal   Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal
Tammo Verhoeven, T. O17-2 1   Jesse Lith, van J.A. O15-1 1
Robbie Haar, van der R.T.L. O17-2 2   Frank Vissenberg, F. O15-1 2
Yanick Bot O17-2 3   Joop Winden, van J. O15-1 3
Dion Dijk, van D.G. O17-2 4   Robin Water, van de R.T. O15-1 4
Djamé Jong, de D. O17-2 5   Damian Braber, den D. O15-1 5
Thomas Kant, T.C.D. O17-2 6   Sven Broek, van den S.T.G. O15-1 6
Jordy Hijman, J. O17-2 7   Joeri Treep, J. O15-1 7
Bas Wees, van B.G.T. O17-2 8   Stan Schaap, S.G.M. O15-1 8
Ruben Beets, R.S. O17-2 9   Rick Smits, R. O15-1 9
Daan Pellicaan, D. O17-2 10   Sam Smits, S. O15-1 10
Max Zantvoort, van M.G.P. O17-2 11   Guus Leije, van der G. O15-1 11
Roan Doornenbal, R.F. O17-2 12   Jeffrey Water, van de J. O15-1 12
Mels Broek, van den M. O17-2 13   Vincent Peek, V.S. O15-1 13
Max Heuvel, van den M. O17-2 14   Noa Jansen, N.T.C. O15-1 14
          Bram Kroeze, B.W.J. O15-1 15
                 
                 
Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal   Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal
Senna Huigen, S. O15-2 1   Jasper Water, van de J. O13-1 1
Daan Leeuwen, van D.J.H. O15-2 2   Ruben Lent, van R.P.A. O13-1 2
Jens Bremen, van J.A.A. O15-2 3   Jurre Wakkermans, J.H.J. O13-1 3
Martijn Blitz, M. O15-2 4   Boyd Bosch, van de B. O13-1 4
Bas Roden, van B. O15-2 5   Wouter Hendriks, W. O13-1 5
Sebastiaan Zanten, van H.D.S. O15-2 6   Jayden Braber, den J. O13-1 6
Micha Straaten, van M.H.A. O15-2 7   Thijs Lith, van J.J. O13-1 7
Luke Broek, van den L. O15-2 8   Timon Versteegh, T. O13-1 8
Hidde Schooneveld, H.T.J. O15-2 9   Deacon Kemker, D.H.G.J. O13-1 9
Duncan Molenaar, D. O15-2 10   Aree Krikor, A. O13-1 10
Bjorn Wilmerink, B. O15-2 11   Stijn Boerma, S. O13-1 11
Julian Weijer, de J.A.G. O15-2 12   Ivan Wilmerink, I. O13-1 12
Indy Markus, I O15-2 13   Timo Torsy, T.R. O13-1 13
Floris Plaat, v.d. O15-2 14   Lars Broek, van den L.D.F. O13-1 14
                 
                 
Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal   Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal
Micha Eng, in den M. O13-2 1   Owen Rijswijk, van O. O11-1 1
Milan Versteegh, M.T.H. O13-2 2   Julian Kranenburg, van J. O11-1 2
Tristan Haas, de T. O13-2 3   Rens Kool, R. O11-1 3
Reamon Brakel, van R. O13-2 4   Pepijn Versteegh, P. O11-1 4
Juul Labadie, J. O13-2 5   Luke Boer, de L. O11-1 5
Gidion Haar, van der G. O13-2 6   Rick Aalten, R. O11-1 6
Ciro Bosch, van den C.M.W.J. O13-2 7   Rins Wakkermans, R. O11-1 7
Cas Jansen, C.J. O13-2 8   Niek Tetrode, van N. O11-1 8
Wessel Zandvoort, van W. O13-2 9   Daan Breemen, van D.G.M O11-1 9
Bas Schip, van B. O13-2 10   Luka Rijnbeek O11-1 10
Nick Dijk, van N. O13-2 11   Sam Zhu, S. O11-1  
Larz Verschoor, L.S.A. O13-2 12          
Luuk Bertels, L.M.J. O13-2 13          
Raffaël Leeuwen, van R, O13-2 14          
                 
                 
                 
                 
Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal   Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal
Coen Berg, van den C. O11-2 1   Lars Breemen, van L. O9-1 1
Lars Krul O11-2 2   Mick Heuvel, van den M. O9-1 2
Tijn v.d. Blom O11-2 3   Jamie Coenmans, J. O9-1 3
Lars Lith, van L. O11-2 4   Daan Smid, D. O9-1 4
Igor Ouwerkerk, I. O11-2 5   Sem Burg, van der S. O9-1 5
Nils Labadie, N O11-2 6   Matthijs Padt, van der M. O9-1 6
Kyano Eng, in den K. O11-2 7   Casper Leurink O9-1 7
Jaimy Versteegh, J. O11-2 8   Bram Dokman, B O9-1 8
Op toebeurt gaat er 1 speler van O11-1 mee.         Brent Dekker, B. O9-1 9
          Jimmy Bos, J. O9-1 10
          Collin Wijk, van C O9-1 11
          Fynn Trappenburg, F. O9-1 12
          Hendrik v.d.Heuvel O9-1 13
          Rosalie Kaldenberg, R. O9-1 14
          Steyn Berg, van den S. O8-1 1
          Jurre Versteegh, J. O7-1 1
                 
Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal   Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal
Loes Vermeulen, L. MO17-1 1   Yasmine Aalst, van Y. MO15-1 1
Bonna Vries, de B. MO17-1 2   Maud Vink, M. MO15-1 2
Nancy Dijk, van N. MO17-1 3   Lynn Giessen, van der L. MO15-1 3
Denise Heesewijk, van D. MO17-1 4   Melanie Stappershoef, M. MO15-1 4
Maud Frehe, M. MO17-1 5   Brechje Zuilen, van B MO15-1 5
Anne Smits, A. MO17-1 6   Roos Broek, van den R. MO15-1 6
Merith Lent, van M. MO17-1 7   Isa Kilsdonk, van I. MO15-1 7
Sam Grieser, S MO17-1 8   Lotte Groot, L. MO15-1 8
Lotte Broek, van den L. MO17-1 9   Esther Spronk, E. MO15-1 9
Esmee Groot, E MO17-1 10   Fenne Zelst, van F. MO15-1 10
Fleur Bolenius, F. MO17-1 11   Maud Koopman, M. MO15-1 11
Mandy Ruiter, de M. MO17-1 12   Carlijn Grieser, C. MO15-1 12
Tessie Lith, van T. MO17-1 13   Alyssa  Mulder, A MO15-1 13
Fleur Kilsdonk, van F. MO17-1 14   Fleur Breemen, van F. MO15-1 14
Anouk Eggelen, van A. MO17-1 15          
Daisy Kemker, D. MO17-1 16          
                 
Roepnaam Volledige naam Seizoen 17/18 Aantal          
Fleur Stijsiger, F. MO13-1 1          
Sanne Biesheuvel, S. MO13-1 2          
Romy Krul, R. MO13-1 3          
Renske Zwambag, R. MO13-1 4          
Anouschka Kappen, A. MO13-1 5          
Marieke Blom, M MO13-1 6          
Roos Heuvel, van den R. MO13-1 7          
Tara Lith, van T. MO13-1 8          
Anouk Weijer, de A. MO13-1 9          
Esri Dekker, E MO13-1 10          
Jane Zhu, J. MO13-1            
                 

 

Hopende een ieder hiermede voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke sportgroet,

Technische Commissie V.V.Beesd Jeugd

Sponsoren

  • dickdokman.jpg
  • provoet.jpg
  • nijhuis2.jpg
  • verschoor.jpg
  • gardenmaster.jpg
  • mcdbeesd.jpg
  • babienet.jpg
  • beflexit.jpg
  • profile.jpg
  • melsbos.jpg
  • schilderwater.jpg
  • akkerman.jpg
  • Voorhuys.jpg
  • bertels.jpg
  • nijhuis.jpg
  • partypoint.jpg
  • vannoord.jpg
  • corvanweenen.jpg
  • decohome.jpg
  • hanskroezen.jpg