,

Weekendoverzicht 24 september v.v. Beesd en SJO Linge jeugd

Afgelopen weekend begon voor meerdere teams bij v.v. Beesd en de SJO Linge Jeugd de competitie. Onder regenachtige omstandigheden werden er wisselende resultaten geboekt. Een overzicht van de resultaten afgelopen weekend:

Beesd 1

Beesd 1 begon de competitie in de 4e klasse E met een uitwedstrijd bij SVS’65 in Spijk. Hoewel het elftal van Ben Frehe goed begon en de leiding pakte binnen het kwartier na een mooie aanval liep men hierna grotendeels achter de feiten aan en leed Beesd 1 een grote nederlaag: 5-1.

Wedstrijdverslag: https://vvbeesd.nl/valse-start-voor-beesd-in-seizoensopening/

Beesd 2

Beesd 2 is dit seizoen ingedeeld in de tweede klasse, een zware competitie waar de ploeg van Carl Kroeze elke week op de proef gesteld zal worden. De eerste wedstrijd was in de buurt tegen WNC 2. Ook Beesd 2 pakte een vroege voorsprong door een doelpunt van Jens Kroeze. Hoewel Beesd 2 kansen kreeg om de marge te vergoten, was het WNC 2 dat al snel na rust gelijkmaakte. Uiteindelijk pakten de Waardenburgers de volle buit door een discutabele 2-1.

Wedstrijdverslag: https://vvbeesd.nl/beesd-2-verliest-op-een-regenachtige-middag-in-waardenburg-met-2-1/

Beesd 4

Na een kampioenschap in het eerste jaar, toen nog als enige zaterdagteam, is het team van toen nog steeds grotendeels intact met enkele nieuwe aanwinsten. Voor het elftal van coach Mark Tuller stond er gelijk een derby tegen G.V.V. op het programma. Om half 3 werd op Sportpark Molenzicht afgetrapt en al gauw werd duidelijk dat Beesd 4 over een beter team beschikte. Uiteindelijk mondde dit uit in een verdiende 2-0 overwinning door doelpunten van Nick Kruissen en Jeffrey Hanegraaf.

N.B. Beesd 3, Beesd Zondag 2 en Beesd VR1 waren afgelopen weekend vrij.

SJO Linge Jeugd

Bij de jeugd kwamen acht teams in actie afgelopen weekend:

  • Het vlaggenschip van de jeugd de J-O19 won thuis ruim met 4-1 van hun leeftijdsgenoten uit Vuren
  • De JO17-1 pakten een punt in een spannende wedstrijd tegen RKTVC (3-3)
  • JO16-2 gingen met 3-2 nipt onderuit tegen G.V.V.
  • De grootste overwinning werd geboekt door de SJO Linge jeugd JO15-1. Tegen Sleeuwijk werd het maar liefst 18-0!
  • De JO12-1 wonnen knap uit bij Tricht (1-2 winst)
  • In een doelpuntenfestijn tegen MVV’58 speelde de SJO Linge jeugd JO12-2 met 5-5 gelijk
  • Door de JO11-1 werd er een nipte 2-3 nederlaag geleden tegen Sliedrecht
  • Ook de SJO Linge jeugd MO15-1 haalde afgelopen weekend uit. Er werd met dubbele cijfers gewonnen uit bij Leerdam Sport’55 (uitslag 0-10)

Programma volgende week:

https://vvbeesd.nl/programa-senioren/

https://vvbeesd.nl/programma-jeugd/

Zelf een wedstrijdverslag of een interessant bericht omtrent v.v. Beesd, de SJO Linge jeugd of een eigen elftal en wilt u dit delen met de rest van de vereniging? Stuur een bericht naar communicatie@vvbeesd.nl

Enkele foto’s van afgelopen weekend:

Sven van den Broek in duel met zijn directe tegenstander (Jeroen de Bruin/ DBRN Fotografie)

Jasper van Bremen en Sven de Goei druipen teleurgesteld af na discutabele nederlaag in Waardenburg

Stefan van den Bosch probeert zijn tegenstander van de bal te krijgen (Jeroen de Bruin/ DBRN Fotografie)