,

Wedstrijd 3 oktober Well 1 – Beesd 1 afgelast

De wedstrijd van a.s. zaterdag 3 oktober tussen Well 1 en Beesd 1 is afgelast.

Na een corona besmetting eerder deze week en een mogelijke besmetting later in de week bij v. v. Beesd 1 is in goed overleg tussen bestuur, Technische Commissie en staf enerzijds en de KNVB anderzijds besloten de wedstrijd niet door te laten gaan. De wedstrijd zal nu worden gespeeld op zaterdag 14 november a.s.

In het overleg met de KNVB werd duidelijk dat het aantal wedstrijden dat moet worden afgelast door (mogelijke) besmettingen steeds grotere vormen aanneemt. Zorgelijk is ook het vinden van scheidsrechters. Het aantal beschikbare scheidsrechters loopt door besmettingen of het niet meer durven fluiten uit angst voor besmetting steeds verder terug.

Bestuur v.v. Beesd