,

Wat gebeurde er het afgelopen halfjaar bij v.v. Beesd? 

Wat gebeurde er het afgelopen halfjaar bij v.v. Beesd? 

Allereerst wens ik iedereen een sportief en gezond 2023.

Na de 2 bijzondere algemene ledenvergaderingen in juni over SJO en intentie fusie met Rhelico verscheen in juli de teamindeling van SJO Lingejeugd. In augustus overleed ‘Jantje van Willy’ Kroeze. Zaterdag 27 augustus was de openingsdag. Er kwamen extra kleedunits en ledverlichting op veld 4. Er werden kinderbingo’s en klaverjasavonden georganiseerd en er was een Ladiesbingo. De fusiecommissie ging van start met namens r.v.v. Rhelico Wendy de Wild en Henk Versteegh en namens v.v. Beesd Patrick Kemker en Peter Boskaljon.

De ouderwetse Sinterklaasavond voor senioren en Pieten bingo voor de jeugd waren een succes.

In de kerstvakantie deden de SJO Linge Jeugd teams mee aan zaalvoetbaltoernooien en zaterdag 10 december werd de JO12-2 als eerste SJO-team kampioen. 16 december werd het nieuwe jongste lid van v.v. Beesd geboren nl. Líon Bronk. Choco (Jordi van de Water) won de v.v. Beesd / de Notenboom WK Poule. Er was een gezellige Bazaar en de senioren gingen zaalvoetballen in ’t Klokhuis.

Maar er gebeurde nog veel meer.

Dit alles kunt u lezen in het jaarverslag,

namens v.v. Beesd,

Goof Dokman

Verslag afgelopen halfjaar v.v. Beesd