,

Warm welkom aan G-team r.v.v. Rhelico, zaterdag 4 maart!

Zaterdag 4 maart speelt het senioren G-team van r.v.v. Rhelico zijn eerste wedstrijd op het sportpark in Beesd. Dit G-team wordt straks uiteraard ook onderdeel van onze nieuwe vereniging. En dit is niet zomaar een team: het G-team begon in 2006 en veel leden van het eerste uur zijn nog altijd trouw speler. Begonnen als spelers in de basisschoolleeftijd zijn ze doorgegroeid naar de senioren competitie. IJzersterk omdat ze elkaar steunen door dik en dun en precies weten wat ze aan elkaar hebben. Kampioen geworden in het eerste jaar dat ze deelnamen aan de seniorencompetitie. De spelers hebben allemaal een grote liefde voor voetbal. Ze spelen om ofwel fysieke ofwel mentale handicap bij het G-team. Ook hun ouders vormen een hechte en trouwe groep fans. Trainer van deze kampioenen is Jan Kroezen. 𝐖𝐞 𝐡𝐞𝐭𝐞𝐧 𝐝𝐞𝐳𝐞 𝐬𝐩𝐞𝐥𝐞𝐫𝐬 𝐳𝐞𝐞𝐫 𝐰𝐞𝐥𝐤𝐨𝐦 𝐨𝐩 𝐨𝐧𝐬 𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭𝐩𝐚𝐫𝐤.