,

Vrijdag 17 maart 2023, v.v. Beesd Voetbalquiz

Vrijdag 17 maart 2023, v.v. Beesd Voetbalquiz

De opkomst was prima, om 19.30 uur vulde de kantine zich langzaam met deelnemers. Uiteindelijk gingen 17 teams (!) de strijd aan om de felbegeerde trofee. Maar liefst 100 vragen moesten worden beantwoord en de winnaars van de tussenronden werden getrakteerd op een shotje. Het bleef spannend tot het einde. Nadat de punten waren geteld, werd de uitslag bekendgemaakt. De poedelprijs ging naar Oh Johnny. De 3de prijs was voor ‘de Lingekikkers’. Plaats 2 was voor ‘FC Limoncello’. Maar de trofee voor de 1e plaats ging, met slechts 3 punten verschil, geheel terecht naar ‘de Linge Flamingo’s’.

Bedankt Hans, Jelle, Jarno en Rick voor het vele werk.
Jullie hebben wel eer van je werk. We kijken terug op een gezellige en leerzame avond.

Zeker voor herhaling vatbaar. Tot volgend jaar….