,

Update m.b.t. Coronavirus van de voorzitter

Beste leden van Voetbal Vereniging Beesd,

Iedereen is inmiddels op de hoogte van de verlenging van de maatregelen rondom het Corona virus en de daaruit voortvloeiende besluiten van de overheid en de KNVB waardoor de competitie voor dit seizoen van het amateurvoetbal voorbij is.

Echter staan alle gebeurtenissen en gevolgen rondom onze vereniging in de schaduw van de werkelijkheid van getroffen gezinnen of dierbaren.

Als bestuur hebben we deze week besloten de vaste kosten zoals onderhoud e.d. op een lager niveau te zetten en de voorraden van de kantine, die de houdbaarheidsdatum gaan naderen, te schenken aan Verzorgingstehuis Lingehof of de voedselbank.

Zodra er een einddatum aan de opgelegde maaregelen in zicht komt, gaan we kijken wat we als vereniging nog kunnen betekenen in de zin van trainingen, open kantine en misschien onderlinge partijen.

Voor nu is het van belang ons allen aan de maatregelen te houden en om te zien naar elkaar en daar waar nodig elkaar te helpen of ondersteunen.

Namens het bestuur wens ik iedereen sterkte en kracht toe in deze moeilijke periode.

Max Kroeze