Nieuwjaarsreceptie zaterdag 11 januari 2020

Nieuwjaarsreceptie zaterdag 11 januari 2020

Graag willen we alle leden en belangstellenden uitnodigen voor de Nieuwjaarsreceptie van v.v. Beesd welke zal worden gehouden op zaterdag 11 januari 2020.

Volgens traditie zijn er vanaf ca. 13.00 uur onderlinge mixwedstrijden om het jaar sportief te beginnen en is vanaf ca. 16.00 uur het officiële gedeelte met o.a. het huldigen van jubilarissen en de toespraak van de voorzitter waarna we gezamenlijk een toast uitbrengen op het nieuwe jaar.

Iedere bezoeker krijgt bij binnenkomst een gratis drankje. Zorg dat de Voetbal.nl app op je telefoon is geïnstalleerd en dat deze werkt want dan krijgt je nog een extra drankje. Als het e-mailadres waarmee je inlogt hetzelfde is als geregistreerd staat bij de vereniging ontvang jij alle info over vrijwilligerswerk en berichten van v.v. Beesd in deze app.

Hoe de middag er verder uit gaat zien maken we nog niet bekend, maar de ‘nieuwe’ Activiteiten Commissie heeft een aantal leuke ideeën.

Wij wensen u alvast een fijne jaarwisseling en zien u graag op zaterdag 11 januari in de kantine van v.v. Beesd.

Het Bestuur