,

Uitnodiging informatieavond 30 januari 2023

Beste leden van v.v. Beesd,

Hierbij nodigt het bestuur jullie uit voor een informatiebijeenkomst.
De bijeenkomst is bedoeld om jullie te informeren over de fusie met r.v.v. Rhelico. Deze vindt plaats op maandag 30 januari om 20.00 uur in de kantine van Sportpark Molenzicht.

Tijdens deze bijeenkomst zal het bestuur jullie informeren over zaken die betrekking hebben op de fusie. De fusiecommissie zal volledig aanwezig zijn op deze avond, zij informeren de leden over de voortgang van het proces, en nemen jullie mee in de planning.

Deze avond zal (een dag later) ook gehouden worden bij voetbalvereniging r.v.v. Rhelico, de reden hiervoor is dat de fusiecommissie erg veel waarde hecht aan het feit om bij beide verenigingen met de volledige fusiecommissie aanwezig te kunnen zijn.

Wij hopen op jullie komst.

Bestuur v.v. Beesd