,

Topscorersklassement v.v. Beesd

Wie wordt de topschutter van v.v. Beesd in het seizoen 22/23?

Menig lid zal zich nog wel de IN-IN, het v.v. Beesd clubblad, van weleer herinneren. Standaard stond op de laatste pagina een overzicht van de doelpuntenmakers van de verschillende seniorenteams. Aan het einde van het seizoen prijkte vaak één speler pontificaal bovenaan: Edwin van Ewijk. Tegenwoordig pikt Edwin nog steeds regelmatig een doelpuntje mee bij Zondag 2, dus het kan zomaar dat hij zich ook dit jaar gaat mengen om de topscorerstitel.

Iedere week zal de tussenstand opgemaakt worden en aan het einde van het seizoen wordt de Beesdse topscorersbokaal uitgereikt aan de nummer 1 van het klassement.

Afgelopen weekend zijn de eerste wedstrijden gespeeld, maar doelpunten bleken schaars. De vier doelpunten werden gemaakt door evenzoveel spelers.

Aankomend weekend komen alle seniorenteams in actie, dus het klassement kan er volgende week zomaar heel anders uitzien.