,

Terugblik eerste halve jaar 2020 bij v.v. Beesd

Beste leden van Voetbal Vereniging Beesd

Dat dit jaar een bijzonder jaar is, heeft geen verdere uitleg nodig. Na maanden van lockdown kan er weer getraind worden en is de kantine gelukkig weer een ontmoetingsplaats voor allen geworden. De kantine zal dan ook iedere donderdag geopend blijven tot het nieuwe seizoen, dit wel met inachtneming van de thans geldende beperkingen.

Voordat we met zijn allen gaan genieten van een welverdiende vakantie doen we zoals gebruikelijk weer even een terugblik over de eerste helft van dit jaar.

Januari 2020

 • Het gebruik van de Voetbal.nl app werd geïntroduceerd. Hiermee kun je jezelf inschrijven voor bardienst. De Voetbal.nl app geeft informatie over de vereniging en het indelen van de bar c.q. gemaakte vrijwilligersuren. De informatie is ook real-time te zien op de beide tv schermen in de kantine. Wisselen van bardienst mag via deze Voetbal.nl app. Het bestuur rekent op ieders inzet en deelname en dat de bar nu goed bemant en geregeld is.
 • Drukbezochte Nieuwjaarsinstuif op zaterdag 11 januari. Huldigen Frans de Weijer en Andre Kroeze als lid van verdienste. Huldigen jubilarissen > 50 jaar lid: Mart van Lith, Henk Koenhein, René Beelen Jan van Alphen
 • Business club verwelkomde 3 nieuwe leden
 • Beesd verlengt contract Dick Wammes en Carl Kroeze.

Februari 2020

 • Woensdag 5 februari was Foppe de Haan te gast bij de Business Club. Aan ca. 100 toeschouwers vertelde hij een boeiend verhaal over zijn tijd als voetballer en trainer.
 • Er waren 2 klusochtenden op zaterdagmorgen. Dank aan de vrijwilligers
 • Aankondiging 14 maart Beesd – Rhelico. Maar helaas gooide corona roet in het eten en kijken we reikhalzend uit naar de eerstvolgende ontmoeting.

Maart 2020 

 • 18 maart 2020: Beste leden en vrienden van Voetbal Vereniging Beesd. Het is vreemd rustig in ons dorp, sinds vorige week donderdag heeft onze voetbalbond de KNVB op aanwijzing van de overheid per direct alle accommodaties gesloten en wedstrijden en trainingen afgelast vanwege de ontwikkelingen rondom de uitbreiding van het Corona virus. Even later werd duidelijk: sluiten velden, competities worden niet meer hervat

April 2020

 • Eind april: We mogen weer sporten, KNVB maakt Coronaprotocollen bekend, ook

Walking Football en Jeu de boules gingen weer aan de gang

 • Helaas werd bekend: Geen Vakantie Spelweek 2020
 • Oproep van een enthousiaste groep van 13 meiden die versterking zoeken. Ben je tussen de 13 en 17 jaar… Interesse? Stuur een mailtje naar jeugd@vvbeesd.nl
 • En helaas zaterdag 6 juni: Geen Robert Mars Toernooi

Mei 2020

 • Eind mei: Op de site werd gevraagd Evert van Zelst een kaartje te sturen, de receptie voor zijn 90ste verjaardag op 10 juni ging niet door. Evert lag op zijn verjaardag in het ziekenhuis voor een zware operatie. Gelukkig komt Evert deze week weer naar zijn vertrouwde omgeving thuis in Beesd voor het laatste herstel
 • En ook 2de vrijdag in juni geen Beesdse jaarmarkt en kermis

Juni 2020

 • In gebruik name van een mengpaneel voor gebruik tv, beamer, microfoon of muziekinstallatie. Simpel en zeer gebruiksvriendelijk.
 • Vanaf 1 juli zijn er weer wedstrijden en publiek toegestaan, kantines weer open.  Ook publiek is weer welkom langs de lijn, al moet wel anderhalve meter afstand worden gehouden

Al met al weinig tot geen sportieve hoogtepunten. Gelukkig zijn we als club financieel goed uit deze periode gekomen dankzij onze trouwe leden, sponsoren en vrijwilligers waarvoor onze grote dank!!

Namens het bestuur willen wij iedereen een fijne vakantie toewensen voor de komende weken. Probeer te ontspannen en genieten ondanks de Corona maatregelen en hopelijk zien we elkaar weer in het nieuwe seizoen of op een donderdag avond in de kantine.

Fijne vakantie.

Het bestuur.