,

Patrick van den Hurk wint eerste Beesd dart open

Zaterdag 19 februari was het dan zover, de eerste Beesd open in de voetbalkantine. Dit was door de organisator Jurgen Gordijn alles goed georganiseerd. Eerst werd er in poule systemen gestreden waarna er verliezers en winnaarsronde waren.

In de verliezersronde kwamen Mathe Nab, Emiel Kroeze, Rob Balke en Rens Bronk. Uiteindelijk won Rob Balke de verliezersronde en werd Emiel Kroeze tweede. In de winnaarsronde werden het eerst tussenrondes tussen Mark Tuller en Patrick van den Hurk en Jos van den Water tegen Randy den Hartog. Uiteindelijk zouden Patrick en Randy doorstromen tot de halve finale. Daar strandde zij Patrick tegen Edwin Tuller en Randy tegen Jurgen. Patrick won na moeizame dubbels van Edwin 4-2 van Edwin. Randy verloor redelijk hard van Jurgen met 4-0. Waarna er een 3/4e plek wedstrijd was. Deze partij won Edwin Tuller uiteindelijk van Randy den Hartog en werd Edwin 3e. De finale ging tussen Patrick vd Hurk en Jurgen Gordijn. Na een snelle 2-0 voorsprong kwam Jurgen Gordijn gauw terug tot 2-2. Uiteindelijk hielde beide heren hun legs en won Patrick de eerste Beesd open toernooi met 4-3 in de finale van Jurgen.

Het toernooi was zeer succesvol verlopen, tijd om binnekort een nieuw toernooi te organiseren met nog meer deelnemers.