,

Openingsdag op zaterdag 27 augustus

Ein-de-lijk kan het weer! De openingsdag van v.v. Beesd op Sportpark Molenzicht. Op zaterdag 27 augustus organiseert de activiteiten commissie een spectaculaire dag voor jong en oud, aan iedereen is gedacht.

Zo start er om 13.30 (aanvang 13.00) een ouder-kind toernooi waarbij ouders samen met hun kroos het opnemen tegen anderen. Bij dit toernooi zijn natuurlijk alle senioren ook van harte welkom. Op https://vvbeesd.nl/openingsdag/ is te vinden waar er ingeschreven kan worden voor dit toernooi. De jeugd commissie zal zorgen voor de teamindeling. Kinderen, senioren of ouders kunnen zich natuurlijk ook alleen inschrijven voor het toernooi.

Na het toernooi om 15.00 neemt ons eerste elftal het op tegen de oud voetballers van NEC genaamd Good Old NEC. Dit belooft een spectaculaire wedstrijd te worden en wie weet staat Patrick Pothuizen bij ons op Sportpark Molenzicht.

Als de wedstrijd is afgelopen is er rond 16.15 een gezellig samenzijn op het terras.

Wij hopen jullie allemaal te zien op zaterdag 27 augustus op onze openingsdag.

De Activiteiten Commissie