,

Ook senioren mogen weer aan de slag

Ook voor senioren heren en dames mag de bal weer rollen!

Nadat vorige week de jeugd weer mocht beginnen met trainen, mogen nu ook de senioren weer aan de slag. Concreet betekent dit bij VVBeesd dat vanaf vrijdag 15 mei er weer getraind kan worden. Dit kan tot eind juni. We hebben een aangepast programma en er kan op maandag, dinsdag, vrijdag en zaterdag getraind worden. De woensdag en donderdag is voor de jeugd.

De selectie van Beesd 1 gaat op dinsdag 19 mei starten in 2 groepen van maximaal 10 spelers. Met trainers van alle senioren en damesteams is overleg over de behoefte. LET OP trainen kan alleen met de hieronder gestelde voorwaarden. Partijspelen waar duels worden verwacht is uitgesloten!

Uiteraard gelden er de nodige voorwaarden. We gaan ervan uit dat iedereen zich hieraan houdt.

Het is mogelijk dat je trainingstijd enigszins is gewijzigd. Check dit van tevoren bij je trainer of leider!

Voorwaarden bij de herstart van de trainingen:

 • Voor alles geldt: gezond verstand gebruiken staat voorop;
 • Blijf thuis als:

o   je een van de volgende (ook milde!) symptomen heeft: neusverkoudheid, hoesten, benauwdheid of koorts

o   iemand in uw huishouden koorts (vanaf 38 °C) en/of benauwdheidsklachten heeft

o   iemand in uw huishouden positief getest is op covid-19

 • Als iedereen 24 uur geen klachten heeft, mag je weer sporten en naar buiten. Omdat u tot 14 dagen na het laatste contact met deze persoon nog ziek kunt worden, moet u thuis blijven tot 14 dagen na het laatste contact.
 • Houd 1,5 meter (twee armlengtes) afstand van iedere andere persoon buiten uw huishouden (uitzondering voor kinderen tot en met 12 jaar);
 • Schud geen handen
 • Hoest en nies in uw elleboog en gebruik papieren zakdoekjes;
 • Was voor de training je handen met water en zeep, minimaal 20 seconden wassen. Doe dit ook bij thuiskomst!
 • Ga voor vertrek naar het toilet
 • Douche thuis
 • Kom niet eerder dan 10 minuten voor de sportactiviteit aan op de sportlocatie en ga direct daarna naar huis;
 • Spelers komen in voetbaltenue naar het veld
 • Kleedkamers zijn gesloten
 • Er is een beperkte mogelijkheid voor toiletgebruik
 • Groepsvorming voor, tijdens of na de wedstrijd is ten strengste verboden!

De trainers hebben de opdracht gekregen om oefenvormen aan te bieden, waarbij de 1,5 meter afstand eenvoudig gehandhaafd kan worden. Deze trainingsvormen worden zo georganiseerd dat er zoveel mogelijk in kleine groepjes op afstand wordt gewerkt.

Fijn dat vanaf nu iedereen weer buiten voetballen mag, al is het met wat meer regels dan normaal, we wensen iedereen dan ook weer veel voetbalplezier toe op onze velden!

Later meer nieuws en programma,

Bestuur v.v. Beesd