,

Oefenwedstrijd SJO Lingejeugd JO15-1 – Buren JO15-1J

Oefenwedstrijd SJO Lingejeugd JO15-1 – Buren JO15-1J

 Het tijdsbestek tussen onze laatste wedstrijd in de 1e fase en de eerste wedstrijd in de 2e fase was erg groot. Om het ritme toch enigszins vast te houden hebben wij Buren bereid gevonden om bij ons een potje te komen voetballen, waarvoor dank.  

Op een zonnig Molenzicht werd er onder leiding van Martijn Rijnbeek, thanks Martijn, om 10.30 afgetrapt. De eerste 25 minuten ging het gelijk op en leek het er op dat dit een hele mooie en spannende oefenpot zou gaan worden. In de 26e minuut was het Lars van Lith die het eerste doelpunt van de wedstrijd wist te scoren. Na de 2-0 door Lars van Breemen leek de wedstrijd gespeeld te zijn.  De kinnen van de heren en dames van Buren gingen richting de borst en de “Rodenburg vermoeidheid” bij het gros van onze mannen leek langzaam maar zeker weg te ebben. Hendrik van de Heuvel wist zowel zijn 2e als 3e doelpunt dit seizoen te scoren en Lars van Lith maakte er 5-0 en komt hiermee op 8 doelpunten dit seizoen. 

Uiteindelijk was het Rinne Wolters die heel knap de eretreffer voor Buren wist te maken. 

Volgende week beginnen we met de 2e fase en spelen we onze eerste wedstrijd in en tegen Tricht.