NOG 1 WEEK! INSCHRIJVEN BARDIENST

Yes! De eerste inschrijvingen via de voetbal.nl app zijn binnengekomen.

Er kan nog één week worden ingeschreven voor de bardiensten van dit seizoen, doe het dus snel!

Hierna worden leden ingeroosterd door de commissie.


Beste vrijwilliger,

De komende week tot 20 januari kun je – wanneer het JOU uitkomt – je nog inschrijven voor bardiensten. Hoe handig is dat? Als jouw voetbal.nl app is gekoppeld aan Sportlink dan is het vanaf nu mogelijk om je in te schrijven. Eventueel samen met een ploeggenoot. Hiermee kun je dus zelf bepalen wanneer jij bardienst doet voor de vereniging.

Ga in de voetbal.nl app naar menu -> programma. Hier staan alle voor jou beschikbare bardiensten. Klik op een door jou gewenste datum en kies “klik om in te schrijven”. Als je hierna bevestigt, kun je daarna ook niet meer terug.

Lukt het niet om in te schrijven. Controleer dan of je account goed is gekoppeld en dat je de juiste voorkeurstaken hebt geselecteerd.

Inschrijven kan tot 20 januari. Daarna zal de Commissie de leden inroosteren.

Succes!

Met sportieve groet,

De vrijwilligerscommissie