,

Meubelfabriek de Toekomst sponsort heren Beesd 2

Dit rasechte familiebedrijf kent een rijke geschiedenis. Al vanaf het begin van de vorige eeuw was men werkzaam in de houtindustrie waarna in 1955 officieel Meubelfabriek de Toekomst werd opgericht. Vanaf dat moment heeft men zich toegelegd op het produceren en verkopen van meubelen, voornamelijk zitmeubelen. Een zeer sterk punt vanaf het begin was de eigen ontwikkeling. Tot op de dag van vandaag worden alle ontwikkelingen binnen het eigen bedrijf gedaan. Zodoende blijft Meubelfabriek de Toekomst toonaangevend en is men zeker van een product dat aan eisen van de huidige consument voldoet.

Als bestuur van v.v. Beesd zijn wij dan ook trots op deze trouwe sponsor.

Namens het bedrijf overhandigde Henri Kriesels het nieuwe tenue aan de heren 2 van v.v. Beesd. Waarvoor heel hartelijk dank.