,

Meld u aan voor scheidsrechterscursus

Beste leden en niet leden,

Zoals de meeste van jullie wel weten is er een drastisch tekort aan scheidsrechters. Ook bij Beesd is het ieder weekend weer een gevecht om daar invulling aan te geven bij zowel de jeugd als de senioren.

De scheidsrechter is noodzakelijk om de wekelijkse thuiswedstrijden in goede banen te leiden. Het doel van v.v. Beesd is om voldoende scheidsrechters (je mag fluiten vanaf 14 jaar) te hebben om deze wedstrijden te begeleiden, zowel nu als in de toekomst. Bij een aanmelding als scheidsrechter kun je zelf aangeven welke voorkeuren je hebt voor het aantal wedstrijden per jaar dat je fluit, als ook een voorkeur voor bepaalde leeftijd en/of teams. Gezamenlijk zullen we overleggen wanneer je een wedstrijd fluit.

Graag willen als vereniging de cursus verenigingsscheidsrechter aanbieden. Deze cursus wordt door COVS ’s-Hertogenbosch e.o. gefaciliteerd en door een KNVB docent gegeven. De kosten hiervoor worden betaald door de Voetbal Vereniging Beesd. Uiteraard vragen we van u als tegenprestatie om wedstrijden te fluiten bij Beesd.

Het voornemen is om bij voldoende deelname in februari 2022 weer een cursus verenigingsscheidsrechter op te starten. Mocht er vanuit onze vereniging belangstelling bestaan of wilt u verdere informatie, stuur dan een e-mail naar onderstaand mailadres.

Specifieke gegevens:

Opleidingsdeel

  • Vier bijeenkomsten á 3 uur: 12 uur
  • Zelfstudie en opdrachten: 8 uur

Ervaringsdeel

  • Fluiten van (minimaal) vier stagewedstrijden: 4 uur

De studiekosten voor deze cursus bedragen € 120,- (inclusief digitaal cursusmateriaal)

Plaats en exacte datum van de cursus zijn nog niet bekend, maar worden later in overleg gepland.

Opleidingsinvestering:

Vier bijeenkomsten á 2,5 uur = 10 uur en ongeveer 12 uur aan zelfstudie en huiswerkopdrachten/ervaringsdeel.

Inlichtingen: André de Vaan, tel. 06-16086889

Bestuur scheidsrechtersvereniging COVS Den Bosch

Aanmelden via

Contactgegevens Martijn Rijnbeek mmj.rijnbeek@gmail.com

Contactgegevens Cees Brouwer ceesbrouwer51@hotmail.com

Met vriendelijke sportgroeten,

Martijn Rijnbeek en Cees Brouwer