,

Mededeling namens het bestuur

Beste leden en vrienden van Voetbal Vereniging Beesd.
Het is vreemd rustig in ons dorp, sinds vorige week donderdag heeft onze voetbalbond de KNVB op aanwijzing van de overheid per direct alle accommodaties gesloten en wedstrijden en trainingen afgelast vanwege de ontwikkelingen rondom de uitbreiding van het Corona virus.
In een kort moment hebben we als bestuur hier gelijk gehoor aangegeven en blijven we verdere berichtgeving en instructies nauwlettend volgen en opvolgen, hetgeen betekent dat er tot 6 april geen activiteiten op onze verenigng plaats vinden. Voetballen, trainen en een derby zijn ineens ondergeschikt geworden.
Onze vereniging heeft een belangrijke plaats in het dorp en hebben we leden en vrienden van alle leeftijden zodat het goed is elkaar de komende weken te helpen of te ondersteunen daar waar nodig is. Mocht het nodig zijn dan kunt u een beroep op het bestuur doen.
Laten we hopen dat alle maatregelen snel leiden tot een inperking van de verspreiding zodat we weer snel kunnen sporten en elkaar ontmoeten op onze vereniging.
Wij wensen iedereen het beste voor de komende weken.
Namens het bestuur,
Max Kroeze
Voorzitter