,

Marius Hol, de bitterballen koning… Topper!

Iedere donderdagavond is Marius Hol in de weer om het gezellig te maken in de kantine. Bitterballen, garnituurtje, gevulde eitjes, alles komt voorbij. In de app werd hij eraan herinnerd, de kantine was gesloten, geen gezellig avondje, geen bier, een bitterballen… Maar Marius zou Marius niet zijn als plots rond de klok van 22.00uur bij een aantal trouwe stamgasten aan de deur werd gebeld en als verrassing door Marius een bittergarnituur werd bezorgd.

Marius, dank voor de heerlijke (na)bestelling.  ? wat Jan van Hillo ook al aangaf, hier hebben we het nog lang over. Je bent een topper.

Dit is een geweldige actie in deze tijd, heerlijke bittergarnituur gekregen van onze Marius ???.

En dus zorgden de stamgasten voor een verrassing terug… De bitterballen koning werd aangenaam verrast Ria en Marius hebben er van genoten, bedankt allemaal ?geweldig ⚽️