Kwaliteit velden v.v. Beesd

Beste leden van v.v. Beesd,

Na alle commotie over de kwaliteit van onze velden voel ik mij namens het bestuur genoodzaakt uitleg te geven aan de ontstane situatie. Door de lange periode van beperkingen rondom de velden en accommodatie is er in goed overleg besloten om het onderhoud te minimaliseren en zo onnodige kosten te besparen. Dat deze periode zo lang zou gaan duren kon niemand voorzien. Nu de beperkingen verleden tijd zijn en we uit een periode van winter en een nagenoeg onbespeeld hoofdveld komen is er extra onderhoud nodig om het weer op een goed niveau te krijgen. De onderhoudswerkzaamheden zijn inmiddels opgeschaald.

Ondanks de verschillende meningen had dit misschien eerder moeten aanvangen waarvoor excuses.

De afgeschaalde werkzaamheden aan de velden was een bewuste keuze maar zeker geen onwil van de betrokken vrijwilligers en bestuur.

Namens het bestuur.

Max Kroeze