,

Klusmorgen zaterdag 1 oktober

Zaterdag 1 oktober 2022
Klusmorgen

Op zaterdag 1 oktober werd er weer stevig geklust door maar liefst 14 vrijwilligers op Sportpark Molenzicht.

Op deze 4de klusmorgen in 2022 was er een speciaal welkom aan Anouk van Galen en Antoon van de Water die beiden voor de eerste keer als klusser aanwezig waren en ook een welkom aan Patrick Verwolf die er deze keer weer bij was na een korte onderbreking.

Een greep uit de vele klussen die werden gedaan: Er werd gesnoeid, hout versnipperd, geschilderd in de nieuwe kleedkamers, nieuwe netten opgehangen, zwerfvuil geruimd , graskanten gemaaid en nog veel meer.

Een speciale dank aan Peter Liefhebber voor het schoonmaken van de nieuwe kleedunits.

Het Sportpark lag er voorafgaande aan dé derby Beesd – Rhelico weer netjes bij.

In de koffiepauze smaakten de saucijzenbroodjes als vanouds en deze werden gesponsord door Kroeze Hoveniers.

Dank jullie wel vrijwilligers,

Namens v.v. Beesd