,

Jaarverslag 1 juli t/m 31 december 2020 online

Het jaarverslag van de tweede helft van 2020 staat online. Deze is hier te lezen.

Zoals voorzitter Max Kroeze al schreef in zijn jaarafsluiting: ‘Wat willen we na zo’n jaar nog schrijven over onze vereniging. We hebben te maken met quarantaine, positieve testen, verdriet van verlies en vele beperkingen. In relatie tot dit alles mogen we als vereniging niet klagen maar enkel dragen, het gaat nog steeds over een bal, sporten en samen zijn, ondanks dat dit veel gemist wordt’.

Zodra de beperkingen afgeschaald worden, zullen we als vereniging gelijk in beweging komen op alle fronten en zo spoedig mogelijk op ons vertrouwde niveau uitkomen.

Waar sport, samenzijn en saamhorigheid prevaleren.

En daar valt niets aan toe te voegen.

Wij wensen u een gezond en gelukkig nieuwjaar.

Namens v.v. Beesd

Goof Dokman

secretaris