Haaften DA1 – Beesd DA1

Zaterdag waren de laatste punten te verdelen in de poule fase van de bekercompetitie. Voor Beesd stond er weinig op het spel, omdat er eerder al 2 wedstrijden waren verloren. Haaften was de tegenstander en ook zij hadden eerdere wedstrijden verloren waardoor er toch werd gestreden voor een derde plek.

Beesd begon de wedstrijd gelijk al met wat gevaarlijke acties in de buurt van het doel. Tot afronden kwam het echter niet, maar we bleven vechten. Door een herovering van de bal werd uiteindelijk de 0-1 ingeschoten door onze spits Anouk. Na de rust werd er veel op de helft van de tegenstander gespeeld, maar dit leidde niet tot heel veel kansen. Toen Kim met de bal in de 16 liep werd er een overtreding op haar gemaakt welke tot een penalty leidde. Anouk legde de bal op de stip en schoot de bal over de grond rustig het doel in.

Beesd neemt de laatste punten van de beker samen met een dosis zelfvertrouwen mee naar Molenzicht!

Aanstaande vrijdag mag ons 7-tal weer voetballen! Dit zal plaatsvinden bij Sportpark Molenzicht te Beesd tezamen met het Bubbeltoernooi. Kom gerust kijken! ?

28 september zullen wij onze eerste competitiewedstrijd spelen tegen BZC’14 te Brakel. ⚽️