van Oort schiet ASH in slotminuut langs Beesd

HELLOUW – ASH pakte tegen Beesd de overwinning. De gasten leken met de gelijkmaker vlak voor tijd nog een punt te pakken, maar in de slotminuut maakte Gert-Jan van Oort alsnog de winnende 2-1 de thuisploeg.

“Zo laat winnen is lekker, dan ben je altijd blij”, zei ASH-trainer Ron Laros. Beesd-trainer Dick Wammes baalde uiteraard. “We zitten in een mindere fase en hebben vandaag niet goed gevoetbald.”

Echt mogelijk was dat ook niet in Hellouw. “De wind en het slechte veld werkten niet mee”, vond Laros. Wammes was wat directer in zijn beoordeling van de grasmat: “Echt een knollentuin. Ik houd er niet zo van om excuses te zoeken, maar op dit veld was niks te behalen. Neemt niet weg dat we daar beter mee om moeten gaan. ASH deed dat veel slimmer.”

De thuisploeg nam na rust de leiding toen Danny Bijl van een meter of twintig raak stiftte: 1-0. Na enkele gemiste kansen kwam Beesd vijf minuten voor tijd via Nick van Gameren op 1-1. Van Oort besliste met een droge schuiver de wedstrijd alsnog.