,

De Jongerenadviesraad zoekt jou!

De Jongerenadviesraad geeft gevraagd en ongevraagd advies aan burgemeester, wethouders en raadsleden. Dit doen ze over onderwerpen die vooral de jeugd aangaan. Met elkaar leveren ze een waardevolle en creatieve bijdrage aan de lokale politiek en het beleid.

Wat vind je van het openbaar vervoer in jouw dorp? Welke activiteiten mis jij in jouw dorp/stad? Wat vind je van de jongerenhangplek om de hoek? Word lid van de Jongerenadviesraad van de gemeente West Betuwe.

Kom meepraten en geef gevraagd en ongevraagd advies aan de gemeente. Over onderwerpen die jou en je leeftijdsgenoten aangaan. Als lid van de Jongerenadviesraad krijg je ook een kijkje in de keuken van de politiek van de gemeente. Word lid!

Wat je moet weten

  • De jongerenadviesraad geeft gevraagd en ongevraagd advies aan burgemeester, wethouders en raad
  • Het gaat over onderwerpen die jou en je leeftijdgenoten aangaan
  • Met elkaar bepaal je de agenda
  • Je krijgt een kijkje in de keuken van de lokale politiek
  • De startbijeenkomst is op vrijdag 29 november van 16.00 tot 18.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis in Geldermalsen

Voor wie?

Jongeren die:

  • Tussen de 12 en 18 jaar oud zijn
  • Wonen in de gemeente West Betuwe
  • Niet bang zijn om hun mening te geven
  • Creatief zijn in het meedenken in oplossingen

De startbijeenkomst

Voor alle leden houden we op vrijdag 29 november een startbijeenkomst in de raadzaal van het gemeentehuis. Het begint om 16.00 uur en duurt tot 18.00 uur. Het programma bestaat uit een welkomstwoord door de wethouder en uit twee interactieve workshoprondes. In de workshops gaan we aan de slag met onderwerpen die jullie belangrijk vinden.

Word lid

Heb je vragen?

Bel dan naar 0345 72 88 01 en vraag naar José van Kooten.