,

v.v. Beesd Corona regels in de voetbal.nl app

Wist je dat?

Dat in de voetbal.nl app bij  het programma vaak de corona regels van de voetbal verenigingen staat?

De corona-regels van je club – deel ze via de Voetbal.nl app en de KNVB Wedstrijdzaken app!

Teammanagers en scheidsrechters maken allemaal gebruik van de KNVB Wedstrijdzaken app. En spelers en toeschouwers kijken voor aanvang van de wedstrijd in de Voetbal.nl app. Het bereik van beide apps is enorm. Je kunt nu zowel de Voetbal.nl app als de KNVB Wedstrijdzaken app inzetten om de corona-regels van jouw vereniging te delen. Zo weet iedereen – de teammanagers, de spelers, de scheidsrechters en ook de bezoekers – al vóórdat ze op het complex komen, welke corona-regels er bij de club gelden. Dit scheelt jouw vereniging ontzettend veel telefoontjes en mailtjes. Fijn toch?