De competitie indelingen voor alle teams van v.v. Beesd zijn bekend:

Beesd 1 zaterdag – A-cat. –  4de klasse D

ASH 1 14:30
Lekvogels 1 14:30
Peursum 1 15:00
SV Noordeloos 1 15:00
Herovina 1 14:30
Kerkwijk 1 15:00
Well 1 14:30
SVS’65 1 15:00
Unitas 1 15:00
Asperen 1 15:00
Leerdam Sp.’55 1 14:30
Rhelico 1 15:00
Beesd 1 14:30

Beesd 2 zaterdag – reserve 4de klasse 11

GJS 5 15:15
SC Everstein 3 14:30
Lekvogels 3 14:30
SV Meerkerk 3 14:30
Heukelum 3 12:15
HSSC’61 4 15:00
Ameide 3 12:30
LRC 5 14:30
Asperen 3 15:00
Leerdam Sp.’55 3 14:30
Theole 3 15:00
Beesd 2 14:30

Beesd 3 zaterdag – reserve 5de klasse 19

SC Everstein 4 14:30
Lekvogels 4 14:30
SV Meerkerk 4 14:30
Heukelum 4 14:30
HSSC’61 5 13:00
SV Noordeloos 3 12:30
Ameide 5 12:30
LRC 6 14:30
Vuren 4 14:30
Asperen 4 15:00
Rhelico 2 13:00
Beesd 3 14:30

Beesd 4 zaterdag – reserve 5de klasse 20

ASH 3 12:30
Haaften 3 14:30
Herovina 3 14:30
WNC 4 14:30
Tricht 5 12:30
Vuren 3 14:30
MVV’58 5 15:00
Rhelico 3 14:00
GVV 3 14:30
Nivo Sparta 8 15:00
MEC’07 2 14:30
Beesd 4 14:30

Beesd VR1 zaterdag – 4de klasse 843

GJS VR2 13:15
ASH VR1 10:30
MVV’58 VR1 12:30
HSSC’61 VR1 12:00
SSC’55 VR1 12:00
ST Vuren/Herovina VR1 11:15
Well VR1 12:00
NEO’25 VR1 15:00
Achilles Veen VR1 14:30
Ophemert VR1 14:00
Beesd VR1 12:30
BZC ’14 VR1 12:00

Beesd 2 zondag – reserve 6de klasse 635

RKTVC 4 10:00
BZS 5 10:30
SCR 2 10:00
Leerdam Sp.’55 2 10:30
GVV 4 10:00
Wadenoijen 4 10:00
Beesd 2 10:00
Buren 3 11:00
SCZ 3 11:30
Teisterbanders 4 11:00
Theole 4 10:00
Rhelico 2 10:30

Beesd O19 zaterdag – najaar 3de klasse 03

GJS JO19-2 11:30
LRC JO19-2 10:00
Hardinxveld JO19-2 12:30
Beesd JO19-1 14:30
SV Meerkerk JO19-1 12:00
SC Everstein JO19-1 12:00
RKTVC JO19-2 15:30
Streefkerk JO19-1 12:00
Sliedrecht JO19-2 14:30
Heukelum JO19-1 12:15
DSS’14 JO19-1 14:30
Leerdam Sp.’55 JO19-1 12:00

Beesd O17 zaterdag – najaar 3de klasse 06

Kozakken Boys JO17-2 10:00
LRC JO17-2 10:00
Beesd JO17-1 12:30
SC Everstein JO17-1 10:30
RKTVC JO17-2 15:30
Woudrichem JO17-1 12:30
BMC JO17-2 15:00
DSC JO17-2 15:15
FC Engelen JO17-3 13:00
Kerkwijk JO17-1 12:30
Jan van Arckel JO17-1 13:00
HRC’14 JO17-1 14:30

Beesd O15 zaterdag – 4de klasse 07

MEC’07 JO15-1 14:30
Tricht JO15-2 12:30
Beesd JO15-1 12:30
RKTVC JO15-3 11:45
OJC ROSMALEN JO15-7 13:00
DSC JO15-2 13:00
MVV’58 JO15-2 12:30
Kerkwijk JO15-1 10:30
Jan van Arckel JO15-1 11:30
HRC’14 JO15-1 13:00

Beesd O14 zaterdag – najaar 3de klasse 04

Theole JO14-1 13:00
GJS JO14-2 09:45
Emplina JO14-2 12:45
Leerdam Sp.’55 JO14-1 10:00
WNC JO14-1 10:00
Rhelico JO14-1 11:00
SC Everstein JO14-1 10:30
Roda Boys/Bom. JO14-1 11:00
BZC’14 JO14-1 10:00
GRC-14 JO14-1 10:00
Haaften JO14-1 12:00
Beesd JO14-1 10:45
Vuren JO14-1 10:30

Beesd O13 zaterdag – najaar 4de klasse 07

MEC’07 JO13-1 13:00
GVV JO13-1 11:30
LRC JO13-3 10:00
Beesd JO13-1 10:45
RKTVC JO13-3 11:45
Theole JO13-3 11:15
Heukelum JO13-1 10:30
Teisterbanders JO13-1 10:00
Herovina JO13-1 10:15
Rhelico JO13-1 09:30
WNC JO13-1 09:30
OJC ROSMALEN JO13-7 11:30

Beesd O11 zaterdag – najaar 3de klasse 09

MEC’07 JO11-1 11:30
Nivo Sparta JO11-3 08:30
Tricht JO11-1 08:30
Beesd JO11-1 10:45
Zwaluw VFC JO11-4 10:00
Theole JO11-3 08:30
OJC ROSMALEN JO11-5 08:30
OJC ROsmalen JO10-1 08:30
DSC JO11-2 10:00
Teisterbanders JO11-1 10:30
BZS JO11-1 09:15
GVV’63 JO11-1G 10:00

Beesd O10 zaterdag – najaar 4de klasse 13

Nivo Sparta JO10-4 08:30
MVV’58 JO10-1 09:30
Asperen JO10-1G 09:00
RKTVC JO10-3 08:45
LRC JO10-3 08:30
Beesd JO10-1 10:45
WNC JO10-1 09:00
Teisterbanders JO10-1G 08:45
SCZ JO10-1G 09:00
SC Everstein JO10-1 10:00
Haaften JO10-1 09:00
ISC JO10-1 10:00

Beesd O9 zaterdag – najaar 5de klasse MO9-2

Beesd JO9-1M 09:00
IFC JO9-3 08:30
Wieldrecht JO9-5 09:30
EBOH JO9-3 08:30
BZS JO9-2 09:45

Beesd O7 zaterdag – najaar 1de klasse 16

LRC JO7-1 08:30
Beesd JO7-1 09:00
SC Everstein JO7-1 09:00
Brederodes JO7-1 09:00
Leerdam Sp.’55 JO7-1 08:30
Brederodes JO7-3 09:00

Beesd O7 zaterdag – najaar 1de klasse 28

Nivo Sparta JO7-2 10:15
Beesd JO7-2 09:00
MVV’58 JO7-1 08:30
ASH JO7-1 09:00
Haaften JO7-1 09:00
HRC’14 JO7-2 08:45
Brederodes JO7-2 09:00
Beesd JO7-3 09:00
GVV JO7-3 09:30
Theole JO7-4 10:00

Beesd MO15 zaterdag – najaar 2de klasse 06

Nivo Sparta MO15-1 12:15
Beesd MO15-1 12:30
SC Everstein MO15-1 09:30
RKTVC MO15-1 11:45
HSSC’61 MO15-1 08:30
Tricht MO15-1 10:30
MVV’58 MO15-1 11:00
BZS MO15-1 12:00
MEC’07 MO15-1 13:00
Theole MO15-2 09:45
TEC MO15-1 09:30

Beesd MO11 zaterdag – najaar 2de klasse 05

Nivo Sparta MO11-1 08:30
Beesd MO11-1 09:00
HSSC’61 MO11-1 08:30
OJC ROSMALEN MO11-3 08:30
Wadenoijen MO11-1 09:00
FC Engelen MO11-1 08:30
Emplina MO11-1 09:45
GRC-14 MO11-1 09:00
Theole MO11-1 08:30
BZS MO11-1 12:00
LRC MO11-1 08:30
Roda Boys/Bom. MO11-1 09:00