,

Cees en Piet wiedewiedewiet…

Het lijkt op een liedje, maar het is écht zo.

Cees Spronk en Piet de Hartog, je hoort ze wel, maar je ziet ze niet.

En waarom? Omdat zij aan het werk zijn op de accommodatie als U er níet bent. Dat doen ze samen met Arie Zuurmond. Allerlei klusjes, schoonmaken kleedkamers, onkruid wieden tussen de tegels op het hele terrein, rommel opruimen en sinds kort opzuigen (!), vegen, in de zomer schilderen van kozijnen, ramen en deuren en nog veel meer. Cees en Piet kunnen jullie even dit of kunnen jullie even dat, ja hoor, komt voor elkaar.

Vrijwilligers waar we trost op zijn en waar we niet zonder kunnen.

Daarnaast hebben Cees en Piet nog een officiële taak. Zij ontvangen op zaterdagmiddag namens v.v. Beesd de scheidsrechters, elftalleiders en bestuursleden van de bezoekende verenigingen.  In de loop der jaren hebben ze zo een band opgebouwd met heel veel gasten en hen voorzien van een hapje en een drankje.

Dus zijn Cees en Piet de ‘ambassadeurs’ van onze verenging.

Ook gaan zij namens v.v. Beesd naar uitwedstrijden van Beesd 1. Sinds kort in passende kleding want zij zijn het ‘gezicht’ van de vereniging. We hopen dat ze dit nog lang zullen zijn.

Cees en Piet bedankt,

namens het bestuur en alle overige leden van v.v. Beesd.