Het programma voor de start van de competitie voor Beesd 1 en 2 zijn bekend!

12 augustus begint de eerste training, daarna zijn er oefenwedstrijden.

In dit PDF document is het programma voor Beesd 1 en 2 te downloaden!

De competitie indelingen voor alle teams van v.v. Beesd zijn bekend:

Beesd 1 zaterdag – A-cat. –  4de klasse D

ASH 1 14:30
Lekvogels 1 14:30
Peursum 1 15:00
SV Noordeloos 1 15:00
Herovina 1 14:30
Kerkwijk 1 15:00
Well 1 14:30
SVS’65 1 15:00
Unitas 1 15:00
Asperen 1 15:00
Leerdam Sp.’55 1 14:30
Rhelico 1 15:00
Beesd 1 14:30

Beesd 2 zaterdag – reserve 4de klasse 11

GJS 5 15:15
SC Everstein 3 14:30
Lekvogels 3 14:30
SV Meerkerk 3 14:30
Heukelum 3 12:15
HSSC’61 4 15:00
Ameide 3 12:30
LRC 5 14:30
Asperen 3 15:00
Leerdam Sp.’55 3 14:30
Theole 3 15:00
Beesd 2 14:30

Beesd 3 zaterdag – reserve 5de klasse 19

SC Everstein 4 14:30
Lekvogels 4 14:30
SV Meerkerk 4 14:30
Heukelum 4 14:30
HSSC’61 5 13:00
SV Noordeloos 3 12:30
Ameide 5 12:30
LRC 6 14:30
Vuren 4 14:30
Asperen 4 15:00
Rhelico 2 13:00
Beesd 3 14:30

Beesd 4 zaterdag – reserve 5de klasse 20

ASH 3 12:30
Haaften 3 14:30
Herovina 3 14:30
WNC 4 14:30
Tricht 5 12:30
Vuren 3 14:30
MVV’58 5 15:00
Rhelico 3 14:00
GVV 3 14:30
Nivo Sparta 8 15:00
MEC’07 2 14:30
Beesd 4 14:30

Beesd VR1 zaterdag – 4de klasse 843

GJS VR2 13:15
ASH VR1 10:30
MVV’58 VR1 12:30
HSSC’61 VR1 12:00
SSC’55 VR1 12:00
ST Vuren/Herovina VR1 11:15
Well VR1 12:00
NEO’25 VR1 15:00
Achilles Veen VR1 14:30
Ophemert VR1 14:00
Beesd VR1 12:30
BZC ’14 VR1 12:00

Beesd 2 zondag – reserve 6de klasse 635

RKTVC 4 10:00
BZS 5 10:30
SCR 2 10:00
Leerdam Sp.’55 2 10:30
GVV 4 10:00
Wadenoijen 4 10:00
Beesd 2 10:00
Buren 3 11:00
SCZ 3 11:30
Teisterbanders 4 11:00
Theole 4 10:00
Rhelico 2 10:30

Beesd O19 zaterdag – najaar 3de klasse 03

GJS JO19-2 11:30
LRC JO19-2 10:00
Hardinxveld JO19-2 12:30
Beesd JO19-1 14:30
SV Meerkerk JO19-1 12:00
SC Everstein JO19-1 12:00
RKTVC JO19-2 15:30
Streefkerk JO19-1 12:00
Sliedrecht JO19-2 14:30
Heukelum JO19-1 12:15
DSS’14 JO19-1 14:30
Leerdam Sp.’55 JO19-1 12:00

Beesd O17 zaterdag – najaar 3de klasse 06

Kozakken Boys JO17-2 10:00
LRC JO17-2 10:00
Beesd JO17-1 12:30
SC Everstein JO17-1 10:30
RKTVC JO17-2 15:30
Woudrichem JO17-1 12:30
BMC JO17-2 15:00
DSC JO17-2 15:15
FC Engelen JO17-3 13:00
Kerkwijk JO17-1 12:30
Jan van Arckel JO17-1 13:00
HRC’14 JO17-1 14:30

Beesd O15 zaterdag – 4de klasse 07

MEC’07 JO15-1 14:30
Tricht JO15-2 12:30
Beesd JO15-1 12:30
RKTVC JO15-3 11:45
OJC ROSMALEN JO15-7 13:00
DSC JO15-2 13:00
MVV’58 JO15-2 12:30
Kerkwijk JO15-1 10:30
Jan van Arckel JO15-1 11:30
HRC’14 JO15-1 13:00

Beesd O14 zaterdag – najaar 3de klasse 04

Theole JO14-1 13:00
GJS JO14-2 09:45
Emplina JO14-2 12:45
Leerdam Sp.’55 JO14-1 10:00
WNC JO14-1 10:00
Rhelico JO14-1 11:00
SC Everstein JO14-1 10:30
Roda Boys/Bom. JO14-1 11:00
BZC’14 JO14-1 10:00
GRC-14 JO14-1 10:00
Haaften JO14-1 12:00
Beesd JO14-1 10:45
Vuren JO14-1 10:30

Beesd O13 zaterdag – najaar 4de klasse 07

MEC’07 JO13-1 13:00
GVV JO13-1 11:30
LRC JO13-3 10:00
Beesd JO13-1 10:45
RKTVC JO13-3 11:45
Theole JO13-3 11:15
Heukelum JO13-1 10:30
Teisterbanders JO13-1 10:00
Herovina JO13-1 10:15
Rhelico JO13-1 09:30
WNC JO13-1 09:30
OJC ROSMALEN JO13-7 11:30

Beesd O11 zaterdag – najaar 3de klasse 09

MEC’07 JO11-1 11:30
Nivo Sparta JO11-3 08:30
Tricht JO11-1 08:30
Beesd JO11-1 10:45
Zwaluw VFC JO11-4 10:00
Theole JO11-3 08:30
OJC ROSMALEN JO11-5 08:30
OJC ROsmalen JO10-1 08:30
DSC JO11-2 10:00
Teisterbanders JO11-1 10:30
BZS JO11-1 09:15
GVV’63 JO11-1G 10:00

Beesd O10 zaterdag – najaar 4de klasse 13

Nivo Sparta JO10-4 08:30
MVV’58 JO10-1 09:30
Asperen JO10-1G 09:00
RKTVC JO10-3 08:45
LRC JO10-3 08:30
Beesd JO10-1 10:45
WNC JO10-1 09:00
Teisterbanders JO10-1G 08:45
SCZ JO10-1G 09:00
SC Everstein JO10-1 10:00
Haaften JO10-1 09:00
ISC JO10-1 10:00

Beesd O9 zaterdag – najaar 5de klasse MO9-2

Beesd JO9-1M 09:00
IFC JO9-3 08:30
Wieldrecht JO9-5 09:30
EBOH JO9-3 08:30
BZS JO9-2 09:45

Beesd O7 zaterdag – najaar 1de klasse 16

LRC JO7-1 08:30
Beesd JO7-1 09:00
SC Everstein JO7-1 09:00
Brederodes JO7-1 09:00
Leerdam Sp.’55 JO7-1 08:30
Brederodes JO7-3 09:00

Beesd O7 zaterdag – najaar 1de klasse 28

Nivo Sparta JO7-2 10:15
Beesd JO7-2 09:00
MVV’58 JO7-1 08:30
ASH JO7-1 09:00
Haaften JO7-1 09:00
HRC’14 JO7-2 08:45
Brederodes JO7-2 09:00
Beesd JO7-3 09:00
GVV JO7-3 09:30
Theole JO7-4 10:00

Beesd MO15 zaterdag – najaar 2de klasse 06

Nivo Sparta MO15-1 12:15
Beesd MO15-1 12:30
SC Everstein MO15-1 09:30
RKTVC MO15-1 11:45
HSSC’61 MO15-1 08:30
Tricht MO15-1 10:30
MVV’58 MO15-1 11:00
BZS MO15-1 12:00
MEC’07 MO15-1 13:00
Theole MO15-2 09:45
TEC MO15-1 09:30

Beesd MO11 zaterdag – najaar 2de klasse 05

Nivo Sparta MO11-1 08:30
Beesd MO11-1 09:00
HSSC’61 MO11-1 08:30
OJC ROSMALEN MO11-3 08:30
Wadenoijen MO11-1 09:00
FC Engelen MO11-1 08:30
Emplina MO11-1 09:45
GRC-14 MO11-1 09:00
Theole MO11-1 08:30
BZS MO11-1 12:00
LRC MO11-1 08:30
Roda Boys/Bom. MO11-1 09:00

Wat er in het 1ste halfjaar van 2019 gebeurde binnen onze verenging is weer te lezen op de site. Met o.a. uitvoerige informatie over de enquête en overgang naar het zaterdagvoetbal, het 1ste Fifa toernooi bij v.v. Beesd, het bezoek van John van Zweden aan de BusinessClub, er werd een bron geboord van 100m diep voor het besproeien van de velden, de geboorte van Finn van Beusekom, het overlijden van Gerard van den Heuvel,

Beesd 2 zaterdag werd kampioen, bepalen toekomstvisie en kernwaarden door de leden m.b.v. de KNVB en een kernteam, nieuwe ‘collega’ Arie Zuurmond bij onderhoud velden en accommodatie, het Robert Mars Toernooi,

60-jarig jubileum van v.v. Beesd, een nieuwe hoofdsponsor De Jong en Zuurmond en afscheid van hoofdsponsor Drukkerij Kemker en nog veel meer.

Het Jaarverslag is te vinden via het menu: Clubinfo -> Jaarverslagen, of klik hier!

Veel leesplezier!

namens v.v. Beesd

Goof Dokman

secretaris

Beesd 1 komt volgend jaar uit in 4e klasse D zaterdag.

De competitie indeling van v.v. Beesd is bekend:

4e klasse D zaterdag

ASH
Asperen
Beesd
Herovina
Kerkwijk
Leerdam Sport’55
Lekvogels
Peursum
Rhelico
SV Noordeloos
SVS’65
Unitas
Well