Beesd VR1 verliest helaas van A.S.H. VR2

Op een treurig, verlaten en herfstachtig Sportpark Molenzicht verliest Beesd VR1 helaas van A.S.H. VR2.
Met 16 speelsters en twee geblesseerde toegestane toeschouwers betraden wij het veld. Ondanks de inzet van keepster Ellis wisten de dames van A.S.H het ijs te breken, en de bal het net in te schieten.
In de tweede helft kregen de dames van A.S.H door een onhandige handsbal een penalty. Ellis liet zien dat ze niet zomaar te passeren is, en hield deze penalty tegen. Helaas schoot de tegenpartij de rebound binnen.
Ongeveer vijf minuten voor het einde wist Denise vanuit prachtige corner de bal voor de voeten van Anouk te plaatsen, wie de bal weergaloos met buitenkantje rechts het net in knalde, 1-2!
Helaas wisten de dames van A.S.H. net voor het einde van de wedstrijd nog 1-3 te maken.
Volgende week spelen wij uit tegen Lekvogels VR1 om 12.15. Deze staan een plekje onder ons en we hopen de punten mee te kunnen nemen naar Beesd! 🔴⚫️