,

Beesd verlengt met Dick Wammes en Carl Kroeze

Vierdeklasser Beesd is met hoofdtrainer Dick Wammes en trainer van Beesd 2 Carl Kroeze contractverlenging overeengekomen voor 1 jaar. Beide zijn al langer bij de club betrokken.

Zowel de spelersgroep, staf, TC als het bestuur hebben unaniem aangegeven veel vertrouwen te hebben in de aanpak en in de samenwerking.

Door de corona maatregelen maken we nu 2 seizoenen mee die we niet hebben afgemaakt en vooral dit seizoen elkaar heel weinig hebben gezien. Dit seizoen lijkt op een sabbatical jaar en daarom voelt het nieuwe seizoen als een herstart van onze samenwerking.

”We zijn blij met de verlenging van de contracten en hebben er alle vertrouwen in dat we ons sportief verder kunnen ontwikkelen onder Dick Wammes en Carl Kroeze”, aldus Max Kroeze en we wensen hen mooie sportieve prestaties hier bij Voetbal Vereniging Beesd!