Beesd legt Lekvogels over de knie

BEESD – v.v. Beesd heeft zaterdag met 3-1 gewonnen van VV Lekvogels. ,,Een terechte overwinning’’ aldus Beesd-trainer Dick Wammes over de uitslag.

Vanaf het begin van de wedstrijd was Bees de betere partij en Lekvogels had moeite de aanvallen van de thuisploeg af te weren. Na een kwartier voetballen kregen de bezoekers echter een hoekschop en daaruit werd, tegen de verhoudingen in, de 0-1 gemaakt omdat de verdediging van Beesd ,,stond te slapen’’. De thuisploeg herpakte zich hierna en op slag van rust maakte Stefan van den Bosch de gelijkmaker.

In de tweede helft bleef Beesd de betere partij en in de 75ste minuut maakte Jarno van de Water de bevrijdende 2-1. Jens Kroeze maakte in de 85ste minuut ook nog de 3-1 en toen was het verzet van Lekvogels definitief gebroken.

Volgende week speelt Beesd thuis tegen Herovina.