Beesd geeft vlak voor tijd overwinning uit handen

KERKWIJK – Beesd is na de winterstop niet in beste doen en dus wist trainer Dick Wammes dat een punt bij Kerkwijk niet slecht was. Maar dat de gelijkmaker van Kerkwijk pas in de 94e minuut viel was wel een beetje pijnlijk. Zeker omdat Beesd bij 1-2 de kansen kreeg om de zege in veilige haven te loodsen.

“Uiteindelijk gaat het erom of het glas halfvol of halfleeg is”, zei Wammes. “Het is zuur. Je krijgt die goal heel laat tegen en laat vier echt goede kansen liggen in de slotfase. Maar uiteindelijk was die gelijkmaker van Kerkwijk ook niet onverdiend.”

Beesd nam voor rust de leiding via Nick van de Burg en herhaalde dat kunstje na de 1-1. Nick van Gameren maakte uit een strafschop twintig minuten voor tijd de 1-2. Het bleek niet genoeg voor een overwinning voor Beesd.