Beesd 3 – Meerkerk 4

Uitslag 8-1

Davey 3 x
Leon 2 x
Parf 1x
Jimmie 2x

Toeschouwers : 37

De éérste competitie wedstrijd stond op het programma, als torenhoge favoriet voor opnieuw de titel floot de scheidsrechter Henk v Burg 10 minuten later dan gebruikelijk voor de start van de wedstrijd

We waren een kleine 25 seconden bezig toen onze nieuwe aanwinst jimmie uit Culemborg hem koelbloedig binnenschoot 1-0 Beesd, een kleine 2 minuten later schoot Beesd opnieuw met scherp 2-0 voor beesd , Beesd zakte wat in en Meerkerk deed naar een klein slippertje achterin wat terug 2-1 een kleine 3 minuten voor rust vegrote Beesd de voorsprong weer naar 2 goals 3-1 voor beesd

Na een beker drinken en een sigaretje voor de halve selectie begonnen we weer aan de 2e helft

In de 2e helft liep de score hard op waarvan we 1 goal uitlichten van Davey, zelfs Luuk de jong zal hiervoor hebben geklapt een ongekende klasse hoe deze werd ongekopt (zie onderstaand het filmpje)

De mannen van Meerkerk waren moe gestreden tegen de afgetrainde mannen uit Beesd en naar meermaals smekend bij de scheidsrechter om af te fluiten besloot de scheids dat het wel welletjes was naar 72 minuten

Volgende week staat de wedstrijd tegen Noordeloos om 12:30 op het programma tot dan!