Selectie Beesd 1 2 3

 Coen Verwolf
 Dion Hol
 Dyon van Bremen
 Edwin Tuller
 Hans Kroeze
 Igor Bassa
 Jan Kroeze
 Jarno van de Water
 Jasper Gremie
 Jasper van Bremen
 Jeffrey Hanegraaf
 Jelle van Soelen
 Joeri Pippel
 Joost de Bruin
 Jordi van de Water
 Kevin Spronk
 Luuk van Tetrode
 Michel van de Gun
 Patrick Verwolf
 Rens Bronk
 Tim Kruissen
Aad Arisse
Arjan van de Bosch
Bas van Zanten
Bram Wakker
Elmar Dokman
Emiel Kroeze
Frank Riddersma
Jeroen van Gameren
Jos de Hoog
Kevin Kruissen
Leroy Bronk
Lucas de Bruin
Mark de Keijzer
Martijn Kroeze
Mathe Nab
Max Brouwer
Michel van Alphen
Mike van Wees
Nick van Gameren
Niels Jonker
Randy den Hartog
Rene de Ruiter
Ricardo de Hartog
Rick Bambacht
Rick Spronk
Rick van Zandwijk
Robert van Gameren
Rodney van Weenen
Sander van Keulen
Stefan van de Bosch
Thomas Brouwer
Timo Warrens
Wesley van de Werken

 

Selectie Beesd 4

Alex Kool
Bert Bambacht
Bertus Bronk
Dennis van Bremen
Edwin van Ewijk
Erick Magis
Gijsbert Spronk
Hans Bats
Hans Panwijk
Ivo van Klinkenberg
Iwan Bender
Johan Bronk
Jordi Kriesels
Jurgen Gremie
Kevin Bronk
Lex van Dijk
Maaten Peters
Mark Vermeulen
Otto Verschuur
Pascal Middelkoop
Patrick Piek
Rene de Ruiter
Ron van Leerdam
Ron Verschoor
Ronald van Mourik
Tim Geerlings
Waldrik Mars sr

 

Programma augustus en september senioren                                                    
13-aug    zo    start training        11.00 uur    
15-aug    di    Noordeloos 1    Beesd 1    20.00 uur    
17-aug    do    training        20.00 uur    
20-aug    zo    training        20.00 uur    
22-aug    di    Beesd 2    HSSC 2    20.00 uur    
24-aug    do    training        20.00 uur    
26-aug    za    opening kunstgras    programma later        
27-aug    zo    training        11.00 uur    
29-aug    di    Noordeloos 2    Beesd 2    20.00 uur    
31-aug    do    MVV 58 2    Beesd 2    20.00 uur    
3-sep    zo    Beker            
5-sep    di    Beesd 2    Tricht 2    20.00 uur    
5-sep    di    Haaften 1    Beesd 1    20.00 uur    
7-sep    do    training        20.00 uur    
10-sep    zo    Beker            
12-sep    di    Beesd 2    Haaften 2    20.00 uur    
12-sep    di    Woudrichem 1    Beesd 1    20.00 uur    
14-sep    do    training        20.00 uur    
17-sep    zo    Beker            
19-sep    di    training        20.00 uur    
21-sep    do    training        20.00 uur    
24-sep    zo    Wedstrijd 1    Competitie        
26-sep    di    training        20.00 uur    
28-sep    do    training        20.00 uur    
1-okt    zo    Wedstrijd 2    Competitie        
                   

Sponsoren

  • vankeulen.jpg
  • volt.jpg
  • akkerman.jpg
  • corvanweenen.jpg
  • voetverhuur.jpg
  • dewaag.jpg
  • vdperk.jpg
  • framesport.jpg
  • schilderwater.jpg
  • vanvoorden.jpg
  • mcdbeesd.jpg
  • babienet.jpg
  • profile.jpg
  • bertels.jpg
  • drukkerijkemker.png
  • actiorproject.jpg
  • Voorhuys.jpg
  • quadrad.jpg
  • partypoint.jpg
  • arisse.jpg