,

𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐦𝐚 𝐯.𝐯. 𝐁𝐞𝐞𝐬𝐝 𝐣𝐚𝐧𝐮𝐚𝐫𝐢

𝐏𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐦𝐚 𝐯.𝐯. 𝐁𝐞𝐞𝐬𝐝 𝐣𝐚𝐧𝐮𝐚𝐫𝐢! 🔴⚫️
De winterstop zit er bijna op, aankomende zaterdag is de nieuwjaarsreceptie en dus kunnen we ons richten op het vervolg van de competitie.

In januari wordt er alweer volop gevoetbald. Volgende week 14 januari beginnen de vrouwen alweer voor de competitie met een thuiswedstrijd tegen Arkel. Beesd 2 oefent die dag uit een thuiswedstrijd voor trainer Carl Kroeze.

Beesd 1 hervat de competitie 21 januari op Sportpark Molenzicht tegen SV Noordeloos. Beesd 2 en Beesd VR1 spelen die dag uit.

Drie dagen later oefent Beesd 1 thuis tegen BZS.

Het laatste weekend van januari staat er een vol programma voor de boeg, waarin alle seniorenteams in actie komen. Beesd 4 hervat de competitie thuis tegen Tricht 5 en op zondag speelt Beesd Zondag 2 de lastige wedstrijd uit tegen Zoelen.

U bent van harte welkom op Sportpark Molenzicht en daarbuiten om v.v. Beesd aan te moedigen!