Vandaag de volgende zware wedstrijd, uit naar Papendrecht, de nummer 3 van de ranglijst. Ondanks een zwaar ongeluk op de A15 (we zaten er drie tot vier auto’s achter), waren we op tijd in Papendrecht. Met 12 meiden, inclusief Noa vanuit de JO15, aan de start. De meiden zaten in de diverse auto’s al vol te rekenen wat bij winst/gelijkspel op de andere velden de stand zou kunnen worden. Ook de aandacht bij de warming-up was verre van optimaal en dus meerdere keren de meiden gewaarschuwd voor lichtzinnigheid. 

Maar goed, dat was aan dove mansoren besteedt. Papendrecht ging er vol voor en de meiden werden, naast de eerste 5 minuten, volledig overbluft door de inzet van hun tegenstandsters. Uiteraard gold dit niet voor iedereen, maar als het leeuwendeel denkt dat het wel goed komt (en niet luistert naar aanwijzingen) kan de rest dat niet compenseren. Dus na 8 minuten stond de 1-0 al op het scorebord. Maar ook die waarschuwing was niet aan de meiden besteedt, teveel dekten hun tegenstander op 3 tot 4 meter en de echte scherpte ontbrak. 25 minuten later lag de 2-0 achter Lynn, een onfortuinlijke scrimmage belandde voor de voeten van de rechtsbuiten en zij schoot de bal koel over de doellijn. Denise bracht de spanning met een goede individuele actie en dito schot in de rechter bovenhoek terug (2-1). Lynn verbeet de pijn aan haar enkel, die had een schop gehad bij de 2-0, maar na het rustsignaal was het al snel duidelijk dat ze niet verder kon. Een enorm ei op de enkel zorgde ervoor dat ze, ondanks dat ze meerdere keren aangaf dat ze door wilde, echt niet meer verder kon. 

In de rust de meiden gewezen op inzet, vechten voor iedere bal, doorzetten en kansen benutten. Die kansen kwamen er zeker, 4 tot 5 keer vrij voor de keepster van Papendrecht maar het balletje viel net niet goed. Door de blessure van Lynn, tweede helft Loes in de goal en wat deed dat meiske het goed. Het overwicht was voor MO15 uit Beesd. Een werkelijk schitterende counter kwam via de uitstekend spelende Fleur van Kilsdonk bij Anouk terecht. Een prachtige voorzet volgde en Denise nam de bal in één keer op de slof en poeierde de 2-2 binnen. Het bleef ongemeen spannend, kansen met name voor Beesd en dan ga je het zien (na drie keer gewonnen te hebben met 3-2), een spaarzame kans van Papendrecht werd in de verre hoek, echt onhoudbaar voor Loes, door de rechtsbuiten van Papendrecht binnen geschoten (3-2).  Er restte niet veel tijd meer en dus werd er kort later door de overigens uitstekende fluitende scheids geblazen voor het eindsignaal. Een mineur stemming bij speelsters en supporters, maar focussend op de positieve punten: Bonna werkelijk een topwedstrijd gevoetbald, sinds lange tijd weer als voorstopper, maar wat een puike pot van haar zijde. Tessie, die vocht voor iedere centimeter maar kwam continue, tegen een hele goede tegenstander, als winnaar uit de bus, Fleur van Kilsdonk (ik heb haar de excuses gemaakt dat ze op veel verschillende posities moest voetballen), maar wat heeft zij gevochten en gewonnen! Noa, die in de tweede helft op de door haar niet geliefde positie als linksback stond, maar wat deed ze het goed gedurende de gehele wedstrijd. En Denise en Anouk, die werkelijk de longen uit hun lijf hebben gerend. Dus ja, een tweede helft waar alles in zat. Zo zien we de meiden graag acteren. 

Volgende week de do-or-die wedstrijd tegen Terheijden. Ditmaal thuis. We gaan het zien……..

De meiden hebben de topklassering nog in eigen hand, dus alle steun van u als supporter is welkom!! Volgende week zaterdag 6 mei, om 13.00 uur de aftrap thuis tegen Terheijden. 

Graag tot volgende week!

Sponsoren

 • fictief.jpg
 • vandun.jpg
 • vanrijnbouwbedrijf.png
 • schilderwater.jpg
 • akkerman.jpg
 • arievanbeusekom.jpg
 • corvanweenen.jpg
 • framesport.jpg
 • beflexit.jpg
 • vanvoorden.jpg
 • quadrad.jpg
 • volt.jpg
 • vankeulen.jpg
 • arisse.jpg
 • profile.jpg
 • kemker.png
 • bertels.jpg
 • dewaag.jpg
 • decohome.jpg
 • schaap.jpg