De laatste van de vier wedstrijden in 9 dagen, ditmaal thuis tegen Sleeuwijk, kwartfinale in bekercompetitie.  Aangezien Lotte, Fleur Bolenius, Bonna (in het gips) en Maud (opgezwollen enkel) en Maudje niet (top)fit waren, de nodige aanvulling van andere teams. Noa, vanuit JO15 en Mandy, Roos en Lotte vanuit MO15-2. Sjappoo voor Lotte, net een tenniswedstrijd achter de rug en dan meteen door om mee te doen met MO15-1. Een grote  voor haar en haar vader! 

Eerste helft, met wind tegen, moest het team wennen aan de wijzigingen. Fleur van Kilsdonk liep op mid-mid een beetje te zoeken en Loes had stevig last van de tegenwind. Dus rommelig, hoewel Roos en Lotte Groot, als invalsters goed liepen te voetballen, wilde het niet lukken. Een handjevol kansen werden niet benut, dus gingen we met 0-0 de rust in. Loes hoefde niet echt in actie te komen, los van wat terugspeelballen. In de rust de meiden er op gewezen dat het doelpunt wel zou vallen en met de kop vooruit, ondanks de (lichte) tranen van een aantal meiden (door andere oorzaken) tijdens de pauze. Merith, net terug van blessure, maakte in de 1ste helft na een schop een ongelooflijke duik en had serieus last van haar rug. 

Tweede helft, een ander Beesd. Ondanks dat ze door een snelle counter en geen goede communicatie achterin op achterstand kwamen (0-1) pakten ze de draad uitstekend op. Fleur van Kilsdonk speelde een magnifieke tweede helft, Maudje als laatste man (met tegenzin) deed het uitstekend en of de 0-1 de meiden wakker schudde, blijft gissen, maar het wedstrijdbeeld veranderde volledig. Vier minuten na de 0-1, was een goede pass op Anouk voer voor de doeltreffende actie en zo was na een goed schot de 1-1 bereikt. Eén minuut later was het alweer raak, de corner werd genomen door Denise en na een scrimmage kwam de bal, voor de voeten van de zeer goed spelende en zeer goed opgestelde Noa, die niet aarzelde, en de bal werkelijk snoeihard in de kruising roste (2-1)!! Haar tweede goal van het seizoen maar wat een beauty…. De meiden hadden nu de spirit en het overwicht te pakken en na een hard schot van Denise op de lat, was een zeer goede uittrap van Loes de inleiding voor de 3-1. De uittrap kwam bij Denise terecht en na 2 keer een individuele actie schoot ze de 3-1 binnen. De overwinning kwam in zicht maar desondanks gingen de meiden vol door, na een vier schijven actie (Loes-Mandy-Denise-Anouk) ging die kleine donder op rechts vol door en onhoudbaar in de linker bovenhoek schoot Anouk de 4-1 binnen. Er volgden nog een aantal kansen, een bewuste lob van Denise gevolgd door een onbewuste lob van Anouk maar helaas beide vlogen net over. Eindsignaal van de goed leidende scheidsrechter van vandaag, klasse dat hij er gewoon is op Tweede Paasdag!

Massaal dank aan alle aanwezige toeschouwers! Wat een volk op een Tweede Paasdag. De meiden zeker (en ook wij wel een beetje 😊) hebben er volop van genoten. Zaterdag het vervolg in de competitie tegen de nr. 2 – HRC. Wordt zeker te weten een spannend potje maar daar zijn we inmiddels wel aan gewend.  Een groot compliment naar de meiden van MO15-2 en Noa die wekelijks, door de blessures, zeer goed meedoen. Wat de meiden van MO15-1 ook bereiken, zonder de inzet van de invalsters, hadden ze het niet bereikt! Laatste woord is voor Tessie en Nancy. Tessie, omdat ze zo goed speelde, dat iedere poging van de tegenstander over links (samen met Anne) smoorde in de kiem en daarnaast meerdere keren opstoomde en een goede voorzet afleverde. Nancy om zij de rots in de branding was, zowel verdedigend (ze had geen makkelijke tegenstander) en opbouwend omdat nadat ze het duel gewonnen had, goed door ging richting vijandelijke doel. 

Nogmaals dank voor alle supporters die aanwezig waren, echt leuk!

Saludos van Carlo, Roel, Martijn en Rien

Sponsoren

 • vandun.jpg
 • vannoord.jpg
 • partypoint.jpg
 • voetverhuur.jpg
 • wakkermanselektro.jpg
 • arisse.jpg
 • dewaag.jpg
 • arievanbeusekom.jpg
 • framesport.jpg
 • beelen.jpg
 • brasseriemarie.jpg
 • Voorhuys.jpg
 • wakkermans2.jpg
 • actiorproject.jpg
 • beflexit.jpg
 • verschoor.jpg
 • kroezehoveniers.jpg
 • schaap.jpg
 • kemker.png
 • wimbronk.jpg