Na de spannende, met hakken over de sloot, wedstrijd van woensdagavond, vandaag om 13.00 uur de thuiswedstrijd tegen Baronie uit Breda. Maud en Tessie in de ochtend al mee met MO15-2 naar Zaltbommel. Bonna in het gips, Maudje die mank liep, dus welkome aanvulling van Fenne en Melanie plus Noa die direct na haar eigen wedstrijd met JO15 ook aansloot. 

De meiden goed gewaarschuwd voor onderschatting en ditmaal pakten ze het signaal heel goed op. Na 3 minuten haalde Loes vol uit en de afgekaatste bal werd na een individuele actie van Denise, goed ingeschoten met rechts door dezelfde Denise (1-0). De thuis spelende meiden hadden volledig het overwicht en na een onreglementaire actie op Maud in het strafschopgebied maakte Denise de penalty koel af in de linker benedenhoek (2-0). Kort daarna gevolgd door een vlammend schot van Anouk op de paal ☹. Twee minuten later nam Denise revanche voor haar teamgenoot met een schot met links die vol in de kruising belandde (3-0). In deze fase tot de rust was het spel van de meiden om te watertanden. Rustig opbouwend, keepster Lynn in het spel betrekken, mooie 1-2 tjes en prachtige combinaties. Resulterend in veel complimenten van de toeschouwers voor het vertoonde spel. Rustsignaal van de goed leidende scheidsrechter.

In de rust de nodige complimenten uitgedeeld, kleine aanwijzingen gegeven en zo gingen we de wei weer in. Het duurde niet lang of de regisseur vandaag op het middenveld, in de persoon van Maud strooide met prachtige passes. Eerst op Denise die één op éen niet faalde en de 4-0 aantekende. Zes minuten later herhaalde Maud hetzelfde kunstje maar ditmaal op Anouk die in dezelfde situatie ook niet faalde en de 5-0 op het scorebord bracht. Het slotakkoord was voor de combi Nancy en Denise. Nancy vocht een duel uit op het middenveld, won dat duel en ging magnifiek vooruit voetballen. Ze passeerde een tegenstander en de prachtige pass op Denise volgde, die al vallend de bal met links in de kruising schoot. Werkelijk fenomenaal, zowel van Nancy als Denise. 

Al met al een wedstrijd om van te genieten, volop toeschouwers langs de lijn, mooi voetbal, Fenne en Melanie die beiden een puike partij speelden. Merith die duidelijk op de weg terug is, vandaag 2* 20/25 minuten meegedaan zonder klachten, goed om haar er weer bij te hebben. En ja, MO15-1 Beesd kreeg de ruimte van Baronie om te voetballen maar tussen het krijgen en het doen zit nog wel een verschil. Samengevat, genoten vandaag, resulterend in een watergevecht tussen de meiden in de kleedkamer na afloop 😊.  Na drie van de vier wedstrijden in 9 dagen is de balans super positief, negen punten behaald voor de competitie en Paasmaandag kwartfinale beker, komt dat zien!!!

Een groot dank-je-wel gaat uit naar de speelsters van MO15-2 die wekelijks mee voetballen, door de diverse blessures bij MO15-1. Ze doen iedere week uitstekend mee, hebben het naar hun zin en geven de volle 100%. En niet te vergeten Noa, die vandaag, als een vis in het water een prachtige combi vormde met zowel Denise als Fleur van Kilsdonk (wat deed zij het goed als linksback/laatste man). Op Paasmaandag de laatste wedstrijd in korte tijd, thuis om 13.00 uur tegen Sleeuwijk. Ditmaal om nog een stapje verder te komen in het bekertoernooi. De halve finale is een evenaring van vorig seizoen, wellicht kunnen we eindelijk (na 3 halve finales) de finale bereiken. De toezegging om met een spelersbus te gaan , staat nog steeds………

Prettig paasweekend gewenst en tot maandag!

Saludos van Roel, Carlo, Martijn en Rien. 

Sponsoren

 • vandun.jpg
 • vdperk.jpg
 • decohome.jpg
 • hanskroezen.jpg
 • Voorhuys.jpg
 • provoet.jpg
 • nijhuis2.jpg
 • profile.jpg
 • diks.jpg
 • vankeulen.jpg
 • gardenmaster.jpg
 • beflexit.jpg
 • voetverhuur.jpg
 • arisse.jpg
 • verschoor.jpg
 • framesport.jpg
 • beelen.jpg
 • schilderwater.jpg
 • vanvoorden.jpg
 • volt.jpg