Zaterdag 8 april, tijdstip 13.00, kraker tegen OJC Rosmalen, een tegenstander die we goed kennen. We trekken meestal aan het langste eind maar makkelijke potjes zijn het nooit. Zo ook vandaag. Lynn dit weekend er niet bij dus Loes in de goal, achterin de vertrouwde vier (Tessie, Bonna, Nancy en Maudje), middenveld met Anne, Maud en Fleur van Kilsdonk en voorin vanaf de flanken Denise en Anouk met als targetwoman Mandy in de spits. Merith in wedstrijdtenue op de bank, ze is op de weg terug en kon weer twee keer 10 minuten meedoen, Lotte en Fleur helaas nog te geblesseerd dus extra aanvulling van Fenne en Esther uit de MO15-2 (dank!!), zodat we nog konden wisselen.

De meiden uit Beesd pakten het initiatief en al snel volgden de eerste kansen. Anouk en Denise misten nog een beetje de afrondingsscherpte maar in de 11de minuut werd Denise onreglementair onderuit gehaald binnen het zestienmetergebied, de penalty benutte ze zelf feilloos (1-0). OJC pakte de draad echter goed op, de paal en twee goede reddingen van Loes voorkwamen de gelijkmaker. Aan de andere kant bouwde Anouk de voorsprong wel uit, Denise gaf na een goede individuele actie, een mooi balletje tussendoor en Noukie schoot de 2-0 onberispelijk binnen. Maud regeerde op het middenveld en haar directe tegenspeelster ging zich verstoppen. Het klamme benauwde weer speelde de meiden parten dus het rustsignaal kwam precies op tijd. Even drinken en rustig op adem komen voordat de tweede helft startte.

OJC kwam beter de kleedkamer uit en binnen no-time lag de aansluitingstreffer achter Loes. De middenveldster van OJC stoomde op en in plaats van naar de bal toe, liepen onze verdedigsters met hun directe tegenstander mee. Zo kon ze redelijk vrijuit de bal inschieten (2-1). Leermomentje maar kan gebeuren. Na een kwartiertje zorgde de combi Mandy en Anouk voor de 3-1. Een fysieke scrimmage met twee speelsters van OJC waarin Mandy goed doorzette, resulteerde dat de bal voor Anouk haar voeten viel. Die aarzelde niet (tenminste op dat moment niet – later zei ze “ik ging maar door want wist niet of ik moest stoppen 😊), en poeierde de bal in het net. Enkele rood zwarte spelers uit Rosmalen deden er nog een schepje bovenop, zowel fysiek als qua taalgebruik. Al snel resulteerde dit in de eerste gele kaart die onze meiden ooit voorbij hebben zien komen in 3,5 jaar voetballen. Een terechte kaart overigens nadat Denise meerdere keren aan het shirt werd getrokken of onderuit werd gehaald. De 11 (voor Beesd) tegen 10 van Rosmalen bracht echter niet de rust in het spel en het bleef billen knijpen. Rosmalen schoot met een beetje geluk, wel een prachtige goal overigens, de 3-2 binnen. Denise had nog een tweede penalty mee kunnen krijgen maar allé. Eindsignaal en drie zwaar bevochten punten op Molenzicht behouden. Uitstekende invalbeurten gezien van Fenne en Esther, klein van stuk allebei maar niet bang en fel op de bal. Complimenten! En Mandy niet te vergeten, die menig fysiek duel heeft uitgevochten en telkenmale als winnaar uit de bus kwam. 

Resumé, een spannende pot, waarin de tegenstandsters en hun publiek zeker niet uitblonken in sportiviteit. De lange keepster van OJC was daar de grote uitzondering op! Wat een sportieve speelster was dat. Verdiende en kreeg na afloop een groot compliment van begeleiding van de Beesdse meiden. 

In het vierluik, komende woensdag 12 april de inhaalwedstrijd uit tegen Beerse Boys op het programma, aanvangstijd staat op 18.30 uur maar we zijn nog bezig om dat een uurtje later te zetten. 

Speak to you all soon! Dank aan de massaal toegestroomde supporters en niet te vergeten, de enthousiaste wave langs de zijlijn!

Sponsoren

 • vankeulen.jpg
 • mcdbeesd.jpg
 • bouwbedrijfbeesd.jpg
 • vdperk.jpg
 • arievanbeusekom.jpg
 • verschoor.jpg
 • kroezehoveniers.jpg
 • 020915.jpg
 • melsbos.jpg
 • kemker.png
 • beflexit.jpg
 • brasseriemarie.jpg
 • betuwepoort.jpg
 • bertels.jpg
 • actiorproject.jpg
 • gardenmaster.jpg
 • partypoint.jpg
 • vannoord.jpg
 • wimbronk.jpg
 • nijhuis.jpg